niedziela, kwiecień 22, 2018
 

Regulamin

Właściciele Willi Wijomaro cenią sobie współpracę Państwa w przestrzeganiu Regulaminu, który opracowany został dla zapewnienia spokojnego i bezpiecznego pobytu wszystkich naszych Gości. 

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

Warunki rezerwacji

a) telefonicznie: 515 29 85 62

b) wysłanie zamówienia w formie elektronicznej (e-mail): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

c). W przypadku późniejszego przybycia lub wcześniejszego wyjazdu nie będą udzielane zniżki. 

d). Po przybyciu konieczne jest okazanie dowodu tożsamości w celu zameldowania, oraz uregulowanie opłaty za pokój, w pierwszym dniu pobytu. 

e). Doba rozpoczyna się od godz. 14.00, a kończy o godz. 10.00 następnego dnia. 

Warunki pobytu

 1. Willa Wijomaro nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione lub zagubione przedmioty wartościowe i pieniądze. 
 2. Gość Willi Wijomaro  ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, które powstaną z winy umyślnej lub nieumyślnej Gościa.
 3. Za pojazdy parkowane na terenie ośrodka oraz znajdujące się w nim mienie odpowiedzialność ponosi właściciel pojazdu. 
 4. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez Gościa i na jego koszt. 
 5. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. 
 6. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabrania się używania dodatkowych urządzeń elektrycznych nienależących do wyposażenia. 
 7. Plac zabaw dla dzieci przeznaczony jest do korzystania wyłącznie pod opieką dorosłych. Willa Wijomaro nie ponosi odpowiedzialności za wypadki. 
 8. Pokój może być zamieszkany przez nie większą ilość osób niż zgłoszona w rezerwacji. 
 9. Willa Wijomaro nie przyjmuje Gości ze zwierzętami domowymi. 
 10. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom, które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny. 
 11. Uchwałą Rady Gminy Postomino każdy Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty miejscowej wg. taryfikatora na dany rok. 
 12. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia Willi Wijomaro bez zwrotu kosztów. 
 13. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych np. przerwy w dostawie prądu czy wody. 
 14. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część umów o świadczenie usług wczasowych w Willi Wijomaro w Jarosławcu i zostaje udostępniony do wiadomości Klientów na stronie internetowe www.wijomaro.pl oraz na tablicy ogłoszeń, wywieszonej na terenie Willi Wijomaro a także doręczany będzie Klientom na piśmie na ich prośbę. 
 15. Willa Wijomaro zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług  w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez Gości. 
 16. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właścicieli Willi Wijomaro w Jarosławcu  i obowiązuje od dnia 01.07.2012r. 

 

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku.